De exposerende kunstenaars
De Salon 2018-2019

 

 

 

 

 

 

Deelnemende kunstenaars Salon Sittard-Geleen:

Jack Reubsaet www.jackreubsaet.com

Jens Brouwers www.jensbrouwers.de

Chantal Le Doux www.chantalledoux.com

Simone Schuffelen www.simoneschuffelen.com

Eleni Kamma www.elenikamma.com

Nathalie Brans www.nathaliebrans.nl

Laura van Eik www.lauravaneik-visualarts.com

Vanessa Mezzolla www.mashida.weebly.com
KLIK HIER VOOR DE MOVIEĀ 

Saskia Hendriks www.sashpapercare.nl

Lino Lithium www.linolithium.nl

OTOMAX collectief bestaat uit:

*Paul Devens www.pauldevens.nl

*Fran Hoebergen www.franhoebergen.com

*Mike Moonen www.mikemoonen.com

*Joep Hinssen www.joephinssen.com

*Nika Schmitt www.schmittnika.com